אודות

בואו להכיר אותנו

YOTAMY הוא זירת מסחר ושירותים בינלאומית ייעודית לעסקים הקטנים, ראשונה מסוגה בעולם, המבוססת על כוח קניה שיתופי עצום של העסקים הקטנים והבינוניים.

300,000 ש``ח

היקף עסקאות ממוצע ליום

100

חנויות חדשות בחודש

500,000

מוצרים ליבוא

זירת מסחר ושירותים בינלאומית ייעודית לעסקים הקטנים. ראשונה מסוגה בעולם. מבוססת על כוח קניה מצרפי עצום המבטל את מגבלת הגודל של העסקים הקטנים.

בפלטפורמות הקיימות- דוגמת Amazon, E-bay, Alibaba ההיצע זהה לכל המשתמשים והן לא מותאמות לצרכי עסקים הקטנים. בנוסף, הן סובלות מעודף מידע, עודף היצע ורמת אמינות לא קבועה, המקשה על בעלי העסקים בבחירת מוצרים וספקים. ב – Yotamy ניתן לבצע ייבוא אישי, ייבוא עסקי וייבוא עסקי משותף. המידע מוצג בשפה המקומית וכולל כל ההוצאות עד בית העסק כגון: מכס ומשלוח. זאת בנוסף להסכמי סחר והצעות מיוחדות מספקים מקומיים שאין אפשרות לבעלי עסקים קטנים להשיג בכוחות עצמם.

ב- Yotamy עוזרים לך לשפר הרווחיות ולצמצם עלויות התפעול. הפלטפורמה הוקמה על ידי אנשי עסקים עם עבר עסקי, שיווקי, תפעולי וטכנולוגי, של יותר  מ 20 שנה, בחברות בינלאומיות ובישראל ובהקמתה הושקעו משאבים רבים בתקווה לתקן עיוות עסקי מתמשך ביחס לעסקים הקטנים.

למה כדאי להצטרף ל- Yotamy

מחברים אלפי עסקים לקהילה עסקית עם כוח קניה עצום!

הסכמי אספקה לעשרות אלפי מוצרים לייבוא אישי או ייבוא עסקי במחירי יבואן. תוכל להחליט בעצמך מה לייבא ומה למכור. הרבה מעבר למה שאתה מסוגל היום.

פותחים לך חנות אינטרנטית עם אפשרות לבחור ולמכור ממגוון רחב של מוצרים ובמחירים חסרי תחרות-

 גם ללא מלאי –לא מכרת לא קנית!

אין חובה לרכוש כמויות, רק מה שאתה יכול למכור.

מסייעים לך להשיג אשראי למימון עסקאות בארץ וייבוא מחו"ל.

מאפשרים לך לאחסן ולשלוח מוצרים.

לספקים מקומיים אנו מסייעים להציג את מה שבאמת חשוב לך וגם את ההזדמנויות שלא ידעת עליהם.

מסייעים לך בשיווק, גיוס לקוחות וקידום מכירות – בהתאם לעסק שלך.

אנו בוחנים אפשריות לשתף בעתיד את חברי הקהילה העסקית בהצלחה.

לצמצם את הסיכון

לחסוך כסף

להתמודד עם קמעונאים גדולים

הצוות שלנו

YOTAMY היא לא רק זירת מסחר אלא גם מספקת שירותים משלימים לטובת לקוחותיה – עזרה בקבלת אשראי למימון ייבוא ורכש מקומי, לאחסן ולשלוח מוצרים לבית הלקוח, פתיחת חנות פרטית באינטרנט, משיכת מוצרי YOTAMY למכירה מיידית ופתיחת חנות בתוך זירת המסחר ולשווק מוצרים ושירותים למגזר העסקי בלבד.

איך לא חשבו על זה קודם…? חשבו אבל זה האתגר גדול! הצטרף ועזור לנו לעזור לך.