שירותי אחסון, לוגיסטיקה ושילוחים

ניהול מלאי, אחסון ושילוח מוצרים הם מרכיבים משמעותיים בהצלחת עסקים בתחום השיווק והמכירות. עסקים רבים לא מממשים את הפוטנציאל העסקי שלהם בגלל שאין להם יכולת תפעולית יעילה ותחרותית: הסיכון הכרוך בשינוי מחירי המוצרים במלאי, העדר מקום אחסון או עלות מחסן משלוחים יקרים ועוד.

כאן נכנסת YOTAMY לתמונה ומציעה שטח אחסון בתנאים מיוחדים ליבואנים. בין אם מדובר במספר פריטים בודדים או במאות מ"ר של אחסון, אנו מספקים ליבואן שטח מסודר לאחסון ולוגיסטיקה משלו המאפשר קליטה מהירה של סחורה מהנמל ושילוחים מהירים ללקוחות. הצטרף ל- YOTAMY ותוכל לאחסן מוצרים במרכז לוגיסטי מקצועי וחסכוני שיאפשר לך לשלם על שטח מדף וזמן השימוש בו בלבד ולחסוך בדמי שכירות, ארנונה, ביטוח ועוד.

במחסן המרכזי של YOTAMY באזור נתניה, אנו מציעים שירותי אחסון לטווח קצר או ארוך. יתרה מזאת, כאשר אתם מוכרים את המוצרים ויש צורך במשלוח אל הלקוחות, אנחנו כאן כדי לעזור גם בזה ומציעים שירותי משלוח ללקוחות בכל רחבי הארץ.

חשוב לנו להדגיש שלכם יש בקרה ושליטה על התהליך. אתם כמובן מחליטים אילו מוצרים להזמין ולכמה זמן לאחסן אותם אצלנו. בהמשך, כאשר יהיה צורך במשלוח ללקוחותיכם, תהיה לכם אפשרות למעקב לאורך כל הדרך, עד הגעת המוצרים ליעדם. בעזרת YOTAMY תוכלו לייבא מוצרים בכמות שמתאימה לכם , במחירי יבואן, לאחסן לנהל ולבצע משלוחים ביעילות ובמחירים תחרותיים והכל בשליטה ובקרה שלכם online.

YOTAMY הוא האתר היחידי בארץ המספק את כל מה שתצטרכו להשלמת עסקת היבוא שלכם. יחד עם שירותים נוספים אותם אנחנו מציעים כמו זירת מסחר, בניית אתרים ומימון יבוא, שירותי האחסון והמשלוח הם כל מה שאתם צריכים לעסק משגשג ומצליח!