זירת מסחר

זירת המסחר

ברוכים הבאים לזירת המסחר האינטרנטית הגדולה בישראל לרכישות עבור המגזר העסקי .B2B – ב-YOTAMY תמצאו אלפי מוצרים מהספקים הטובים בעולם, מכל תחומי המסחר. בחנות האינטרנטית שלנו תוכלו למצוא, באמצעות חיפוש קל ומהיר, מוצרים, פריטים ואביזרים המיועדים לשימוש בפעילות העסקית השוטפת שלכם או למכירה ללקוחותיכם.

המוצרים

בחנות של YOTAMY תמצאו באופן בלעדי אלפי מוצרים המיועדים לתעשיות ובעלי עסקים ממאגר מוצרים של מיטב היצרנים והמותגים בעולם.באתר YOTAMY, תוכלו להתרשם מהמחירים התחרותיים, מפרטים טכניים, תיאורי מוצר, תנאי המשלוח הנוחים והאפשרות להגשת בקשות מיוחדות למוצרים עבור רכישות קבוצתיות, התאמות אישיות ועוד.

 

התחילו לסחור

לקוחותינו

לא משנה אם יש לכם עסק קטן וצורך במספר פריטים בודדים או שאתם חברה גדולה וזקוקים להזמנות גדולות של מוצרים  YOTAMY , תסייע לכם ככול שיידרש להשגת יעדכם העסקיים. אתר YOTAMY הוא המקום היחיד שבו ניתן לרכוש מוצרים, לקבל שירותי לוגיסטיקה ליבוא מסין, אחסון ושילוח ואף אפשרויות מימון ואשראי לרכישות ויבוא. במילים אחרות, ב-YOTAMY תמצאו את כל פתרונות הרכש לבית העסק שלכם, החל מאיתור מוצרים ועד שילוח למחסן החברה או לבית הלקוח.

מדוע YOTAMY?

  1. YOTAMY היא החברה היחידה בישראל המציעה פלטפורמה אחת לרכישת מוצרים, אחסון, מכירה ושילוח.
  2. מוצרים משלימים – מלבד זירת המסחר אנו מציעים שירותים נוספים כהקמת חנות אינטרנטית באתר נפרד, שירותי שיווק דיגיטלי, שירותי אחסון ומדף, אפשרויות מימון לעסקאות יבוא ועוד.
  3. מאגר הכולל מאות ספקים מהארץ ומחו"ל עבור השוק העסקי.
  4. חווית משתמש קלה ונוחה בעברית.
  5. שירות לקוחות ותמיכה.

אז למה אתם מחכים? כנסו לחנות ותראו מה יש ל-YOTAMY להציע לעסק שלכם.