יבוא מסחרי

בעלי עסקים מישראל ואנשי רכש, זירת המסחר של YOTAMY מאפשרת לכם לבצע הזמנות ייבוא מסחרי לעסק או החברה הפרטית שלכם לשימוש עסקי או מסחרי. בנוסף, ב- YOTAMY תוכלו להשתתף בייבוא משותף למוצרים מבוקשים ללא צורך בהתחייבות לכמויות.

כך תוכלו להוזיל את העלויות, לזכות באשראי למימון הייבוא, וכל זאת מבלי לדאוג מכל הקשור לתהליך הייבוא, אישורים, מיסים ועוד. אנחנו נבצע זאת בשבילכם.

יבוא משותף בזירת המסחר YOTAMY

יבוא משותף היא עסקה שבה מספר עסקים החברים בזירת המסחר YOTAMY, מזמינים יחדיו מוצרים מחו"ל וכך משיגים יתרון לגודל המאפשר להוזיל עלות הרכש וההוצאות בגין הייבוא. בנוסף לחסכון הכלכלי הייבוא המשותף מאפשר לעסקים ממגזרים שונים להתאחד ולהזמין מוצרים לעסק הפרטי שלהם בהסתמך על יידע של בעלי העסקים מומחים לתחום הרלוונטי של המוצרים המוזמנים

YOTAMY מציעה זירת מסחר בינ"ל עם למעלה ממיליון מוצרים אותם ניתן לייבא לישראל. כל שעליכם לעשות הוא להירשם ל- YOTAMY, למצוא את המוצרים ולהזמינם. המשלוח יישלח כבר אליכם בישראל. אנחנו פלטפורמה שמיועדת לעסקים ולכן אנחנו מתמחים במכירה סיטונאית במחירים משתלמים במיוחד.

מסגרת אשראי ללא עלות! משלמים רק על מימון עסקאות בפועל ובתנאים מועדפים!

החברים בקהילה העסקית YOTAMY יזכו לסיוע בקבלת מסגרת אשראי, מחברות האשראי המובילות בישראל, למימון רכש מקומי ובינלאומי בזירת המסחר YOTAMY. לכל בעל עסק המעוניין בכך תוגדר מסגרת אשראי אך עלות האשראי תחושב רק על הסכום ומשך האשראי. כך אתם משלמים רק על מה שאתם באמת צריכים ורוצים.

לקבלת האשראי אנא צרו איתנו קשר.

שירותי אחסון ומשלוחים

רוצים להתרחב אבל אין לכם יכולת אחסון? אין מה להתלבט! אם תחליטו ב-  YOTAMY יסייעו לכם בהחלטה. אפשר לשכור שטחי מדף בדיוק לפי הצרכים שלכם ולא יותר וגם למשך הזמן המתאים לכם. משטחי האחסון של YOTAMY תוכלו לבצע משלוחים וכל בתנאי מסחר מועדפים ומתאימים לצרכים הייחודיים שלכם.

ב – YOTAMY נשתדל לסייע לכם בכל התהליך העסקי- התפעולי והשיווקי.

הירשמו ל YOTAMY ותרוויחו, כבר מהיום הראשון!