מימון יבוא

זקוקים למימון ? פנו אלינו

  עידן האינטרנט מאפשר חשיפה למגוון הצעות רכש מכל העולם. זה טוב לייבוא מוצרים זולים לשימוש ביתי בסכומים קטנים. אולם איך בעל עסק שרוצה לייבא בכמות עסקית סבירה יוכל להתמודד עם כל אתגרי הייבוא?

  YOTAMY מביאה את מהפכת המסחר הבינלאומי לישראל! מדובר במתן מענה אמיתי לצורך ההולך וגדל של חברות קטנות ובינוניות, בעלי עסקים התלויים ביבוא מוצרים וסחורות על מנת לקיים את העסק שלהם.

  בקשה למסגרת אשראי

  לא משנה אם אתם יבואנים ותיקים או בעלי עסק חדש שעוד לא שלחו את המכולה הראשונה שלהם לישראל,  YOTAMY כאן בשבילכם. צוות יעוץ האשראי שלנו ילווה את ארגונכם בתהליך היבוא וימצאו לכם את אפשרויות המימון הטובות ביותר לעסק שלכם. ל-YOTAMY שיתוף פעולה עם חברות האשראי המובילות בשוק, המאפשרות התנעה של תהליכי מסחר במהירות ויעילות, על בסיס עשרות שנים של ניסיון בארץ ובעולם.

  תוכנית מימון

  תכנית המימון של YOTAMY היא ייחודית שכן היא מאפשרת למוכרים לקבל מימון יבוא עבור המוצרים שנמצאים בזירת המסחר YOTAMY ובמידה ואין לכם פתרונות אחסון משלכם, לשלב קליטת הסחורה המיובאת במחסנים הייעודיים שלנו. תכנית המימון משמשת כמוצר משלים למגוון השירותים המוצעים בזירת המסחר YOTAMY ובכך עומד לרשותכם אשראי זמין לרכש מקומי ובינלאומי ממגוון מוצרים עצום במחירי יבואן, סיוע בכל תהליך הייבוא אחסון ושילוח המוצרים.