עסקאות מקומיות

זירת המסחר YOTAMY מאפשרת לבעלי עסקים להנות מעסקאות מיוחדות. זוהי הזירה האינטרנטית המובילה בישראל למגזר העסקי, לפרסום מוצרים או רכישתם. הכנסו לחנות והתרשמו

 

התחילו לסחור

מוצרים ושירותים מיוחדים

רוצים מוצרים ייחודיים, בתנאים מועדפים, בזמן אספקה קצר ובעלויות משלוח זולות? זה הזמן להכיר את זירת המסחר של YOTAMY שכוללת גם עסקאות מקומיות מסוחרים בישראל. ב- YOTAMY בוחרים בשבילך ספקים מקומיים בעלי ערך מוסף או מוצרים ייחודיים. חשוב לדעת שהמסחר ב YOTAMY, מיועד למגזר העסקי בלבד ולכן אופי ההצעות והתנאים המסחריים בהתאם.
אם אתה בעל עסק, מפעל, מוצר או שירות מיוחד, אתה מוזמן לפנות אלינו ואנו נסייע לך בקידום העסק שלך. אם יש לכם רעיון למוצר או שירות ייחודי שיכול לעניין את החברים בקהילה העסקית, נא הביאו לידיעתנו.

כיצד מקבלים הצעות מחיר?

זירת המסחר YOTAMY מיועדת לעסקאות בין גופים מסחריים ולא לרכישות פרטיות. בכדי שנוכל לספק לכם את המחירים האטרקטיביים ביותר הקיימים בשוק, כמות המינימום הנדרשת לרכישת מוצרים מספקים בישראל היא 500 ש"ח. כדי לראות עסקאות מקומיות של מוכרים ישראליים בלבד, לחצו על הקישור 'מבצעים בישראל'. במידה ואתם מעוניינים להזמין כמות מיוחדת ומעוניינים בהנחה או שיש צורך בבירור אחר, אתם מוזמנים ליצור קשר עם המוכר דרך YOTAMY.