למכור ב- YOTAMY

זירת המסחר הגדולה בישראל לעסקים – B2B מעניקה לכם פלטפורמה לפרסום מוצרי החברה שלכם. כעת אתם יכולים למכור בחינם בחנות משלכם באתר YOTAMY עם המיתוג, הלוגו והמוצרים שייחודיים רק לכם. חנות היצרן שלכם בזירת ממסחר YOTAMY תעניק לכם גישה לאלפי הגולשים באתר YOTAMY שמחפשים שירותים ומוצרים המתאימים למגזר העסקי.

למכור ב- YOTAMY, מה זה אומר?

חנות העסק ב-YOTAMY היא חנות ECOMMERCE לכל דבר. החנות נמצאת תחת שליטתכם הבלעדית והניהול שלה מתבצע באמצעות שם וסיסמא. ניהול ותפעול החנות כולל-

  • פרסום קטלוג המוצרים שלכם באזור נפרד משלכם באתר YOTAMY.
  • קביעת מחיר לכל מוצר לפי מחיר בודד או קניה מרובה.
  • סליקה.
  • אפשרויות אחסון ושילוח.

מכירה סיטונאית או כמויות קטנות

זירת המסחר של YOTAMY כוללת מוצרים רבים המיועדים לשוק הסיטונאי, ולצידם מוצרים שמיועדים למכירה בבודדים. רוב המוכרים בפלטפורמה הזו מציעים מוצרים במכירה מרוכזת – מכירה סיטונאית (מכירה למגזר העסקי בלבד).

אתם כמוכרים רשאים לציין מחיר מסוים לעסקה סיטונאית שמותנית במספר מינימלי של פריטים וכן מחירים לקנייה של מוצרים בודדים, הכל לפי צורכיכם ומדיניות העסק. מעבר לכך, ללקוחות פוטנציאליים יש את האפשרות ליצור אתכם קשר כדי לקבל הצעת מחיר מיוחדת ובקשות נפרדות למוצרים שהם רואים ו/או מחפשים ב- YOTAMY.

אחסון ושילוח

מכירות מוצרים הן לא סוף הסיפור. אחרי הכל אתם צריכים לוודא שיהיו לכם מוצרים במלאי ולספק אותם לקהל הלקוחות שלכם. חברת YOTAMY מציעה מרכזים לוגיסטיים שבהם ניתן לאחסן מוצרים שונים ושירותי משלוח לכל הארץ, בין אם מדובר במוצרים המאוחסנים בארץ או בייבוא מוצרים בחו"ל.

מגוון מוצרים מחו"ל למכירה בארץ

למוכרים המפרסמים מוצרים ב- YOTAMY יש שתי אפשרויות: הראשונה לפרסם מוצרים שכבר נמצאים ברשותם והשנייה היא פרסום מוצרים אותם יזמינו מספקים בחו"ל רק לאחר מכירתם. כלומר, מוכר יכול לפרסם מוצר – כולל מחיר, תמונות, מפרט טכני ועוד ולבצע הזמנה מהספק רק לאחר קבלת הזמנות Back to Back מהרוכשים. כך המוכר יכול להוזיל עלויות של מלאי "מת" ואחסון, ולהזמין אך ורק מוצרים לאחר שבעצם נקנו. אפשרות זו דורשת אחריות עסקית ומחויבות עסקית לעמידה בלוח זמנים ותנאי העסקה כפי שיפורסמו.

איך מוכרים ב – YOTAMY?

התהליך הוא פשוט וקל. בשלב הראשון המוכר (או בית העסק) נרשמים כמוכרים ב- YOTAMY. לאחר הרישום המוכר יוכל להעלות מוצרים לפלטפורמה, לקבוע מחירים, תנאי משלוח ועוד. נזכיר, שלאחר פתיחת החנות והעלאת המוצרים, יש אפשרות להוסיף, להסיר ולערוך מוצרים, כך שלכם יש שליטה על המוצרים המוצגים בפלטפורמה.

למה אתם מחכים? הירשמו עוד היום ל- YOTAMY ותתחילו למכור מוצרים!